Вперше за 50 років: Німеччина переживає зиму без російського палива

Німеччина налаштована оптимістично, вони впевнені, що енергопостачання країни залишиться стабільним взимку.
RWE, найбільший виробник електроенергії в Німеччині, досить оптимістично налаштований щодо того, що енергопостачання країни залишиться стабільним у зимові місяці, заявив виконавчий директор компанії Маркус Креббер.

Про це повідомляє Експерт з посиланням на Reuters.
Говорячи про газопостачання, де Німеччина вперше за п’ять десятиліть переживає зиму без палива з Росії, Креббер заявив, що все спирається на температуру.
«Німеччина зробила все можливе, домогосподарства та промисловість заощадили газ. А температура у жовтні була такою м’якою, що сховища навряд чи були потрібні», — сказав Креббер в інтерв’ю Rheinische Post.
Рівень зберігання газу в Німеччині в даний час складає 95,53%, і Креббер сказав, що якщо Німеччина вийде з поточного опалювального сезону з рівнем зберігання 30-40%, зима 2023/24 не буде «великою проблемою, якщо все буде робитися для економії газу наскільки можна».
Креббер сказав, що цілком можливо, що Росія, яка вторглася в Україну на початку цього року, знову стане постачальником у мирний час, але додав, що Москва стане лише одним із багатьох постачальників, якщо такий сценарій стане реальністю.
За його словами, «Німеччина цієї зими експортуватиме до Франції більше електроенергії, ніж будь-коли раніше», оскільки сусідня країна відключила рекордну кількість атомних станцій для перевірки.
«Проблеми з французькими атомними електростанціями також є причиною того, що тут працює так багато електростанцій, які працюють на газі. Проте я досить оптимістичний у тому, що ми добре переживемо зиму з погляду електрики», — констатував він.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии