В Ізраїлі розробили інноваційний дрон Ninox 103

Розроблений дрон, який можна запускати з підводного човнаКомпанія SpearUAV випустила автономний квадрокоптер Ninox 103 UW Sub-to-Air, який, як вона стверджує, є першим безпілотником, який може бути запущений з підводного човна та інших підводних платформ. Про це інформує Експерт з посиланням на PORTALTELE.

З моменту створення підводних човнів вони страждали від неможливості бачити, що відбувається над хвилями за обрієм перископа. В останні роки військово-морські сили звернули увагу на безпілотники, які можна запускати під водою, щоб використовувати їх як розвідувальну платформу. Так, згідно SpearUAV, Ninox 103 зберігається в капсулі, яка може бути розгорнута з підводного човна. Капсула виринає на поверхню і може залишатися в сплячому стані до 24 годин, після чого запускається безпілотник.

Потрапляючи у повітряний простір, Ninox 103 має дальність польоту 10 км та тривалість роботи 45 хвилин. При корисному навантаженні в 1 кг безпілотник має низьку акустичну, теплову та візуальну сигнатуру, оснащений електрооптичними/інфрачервоними датчиками для розвідки та автоматичного захоплення цілей за допомогою системи штучного інтелекту. Для зв’язку з підводним човном, іншими платформами або групами спецназу на березі використовується шифрований зв’язок, інтеграція даних сторонніх виробників та міждоменний зв’язок.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии