Ілон Маск подав до суду на матір своїх дітей

Раніше повідомлялося, що Grimes судиться з колишнім через опіку над дітьми.

Американський винахідник Ілон Маск потайки подав до суду на матір трьох його дітей Клер Буше, відомої як співачка Grimes. Як з’ясувалося, Маск зробив це за місяць до того, як Буше подала до суду на нього.
Як повідомляє DailyMail, Маск подав у Техасі петицію про одноосібну опіку над 3-річним сином X Æ A-Xii, однорічною донькою Ексою Дарк Сайдеріл та однорічним Тау Техно Механікус.
У документі Маск стверджує, що він “дійсно дбав, контролював та володів кожною дитиною від моменту її народження”.
У заяві він також зазначив, що догляд здійснювався в Техасі, де він мешкає “останні шість місяців”.
Зазначимо, що 29 вересня співачка Grimes подала до суду проти Ілона Маска, аби встановити батьківські права. Петиція є засобом встановлення законних батьків дитини, якщо вони не одружені. Та, як з’ясувалося, аналогічну заяву проти колишньої Маск подав 7 вересня. Він звинуватив матір трьох своїх дітей у переїзді, щоб уникнути відповідальності техаських судів.
Він заявив, що Grimes та їхні діти проживали з ним у Техасі в період із травня по липень цього року, і зазначив, що всі троє його дітей проживають в окрузі Тревіс.
У своїх документах він додав, що очікує, що вони врегулюють питання опіки за допомогою “письмової угоди”, але хоче, щоб у разі потреби втрутилися суди Техасу.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии