Українські інженери працюють цілодобово, щоб зберегти мобільний зв’язок

Українські інженери дуже виснажені і багато працюють, щоб зберегти роботу телефонного зв’язку,В Україні інженери, які зазвичай залишаються непоміченими в мирний час, часто працюють цілодобово, щоб підтримувати або відновлювати мобільний зв’язок та інтернет, іноді йдучи через мінні поля. Про це інформує Екосперт із посиланням на Associated Press.

Після того, як через російські удари в країні почались проблеми з електроенергією, від якої зазвичай працюють вежі мобільного зв’язку, інженери включили генератори, щоб вежі працювали.

«Я знаю, що наші хлопці — мої колеги — дуже виснажені, але їх мотивує те, що ми робимо важливу справу», — сказав інженер української телекомунікаційної компанії «Київстар» Юрій Дугніст.

Дугніст також раніше казав, що зараз в Україні діють як віялові, так і аварійні відключення. «Тому для безперебійної роботи станцій у нас є такі стаціонарні дизельні генератори, які ми використовуємо для підтримки нашої мережі», — сказав інженер.

Дизельні генератори встановлювались біля веж стільникового зв’язку ще задовго до російського вторгнення, але вони рідко були потрібні.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии