До України можуть завезти вживані авто з Китаю

14 регіонів Китаю тепер зможуть експортувати вживані автомобілі. Спочатку експортувати автомобілі з вторинного ринку могли лише десять адміністративних одиниць. Процедура отримання дозволу від уряду – трудомісткий та енерговитратний процес, інформує Експерт з посиланням на ММR.
«Адміністративні одиниці, які отримали такий дозвіл, повинні розробити стандарти допуску на ринок уживаних автомобілів для місцевих підприємств, регламентувати процедури відбору та надати підтримку у веденні експортного бізнесу компаніям, які мають доступ до вживаних автомобілів, канали збуту за кордоном та здатні надавати післяпродажне обслуговування», — йдеться у повідомленні.

Крім того, регіони зобов’язані створити всі необхідні умови для експорту. До них входить спрощення процедур реєстрації угод купівлі-продажу, отримання ліцензії, і навіть митне оформлення.
Українці вже активно експортують з Піднебесної електромобілі. Невдовзі до електричних моделей можуть приєднатися і вживані машини з традиційними двигунами.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии