Ринок нерухомості в Україні: Якому житлу українці віддадуть перевагу у 2023 році

Згідно з останніми даними провідного порталу з пошуку житла, двокімнатні квартири користуються більшою популярністю серед українців, ніж однокімнатні. Однак на ринку оренди однокімнатні квартири є найбільш затребуваними — на них припадає 49,7% попиту.Аналітики порталу також проаналізували середні ціни на квартири в різних регіонах. Найдорожче однокімнатні квартири на вторинному ринку коштують у Києві – $84,8 тис., далі йдуть Львівська область із середньою ціною $57,2 тис. і Закарпатська – $47,1 тис.

Що стосується новобудов, то середня ціна квадратного метра житла в Києві у квітні 2023 року становила 51,3 тис. грн, хоча вартість варіюється залежно від району.

Найдешевший варіант – у Солом’янському районі, де ціна становить 19,7 тис. грн за квадратний метр, а найдорожчий – на Печерську, де вартість квадратного метра в середньому становить 227,2 тис. грн.

У Київській області вартість квадратного метра стартує від 10,4 тис. грн, а максимальна ціна становить 132,3 тис. грн за квадратний метр.

Деякі західні регіони також мають високі ціни на нову нерухомість, наприклад, Закарпатська область із середньою ціною 41,8 тис. грн, Львівська область – 38,5 тис. грн, Івано-Франківська область – 27,8 тис. грн.

Крім того, у квітні 2023 року продажі квартир були відкриті у 73% житлових комплексів, що будуються в Україні, але лише три новобудови (дві в Києві та одна у Львові) були введені в експлуатацію цього місяця.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии