Назвали рослину, яка допоможе підтримати здоров’я серця

​Серцевий напад та серцева недостатність є формами серцевих захворювань.Вони мають спільні причини. Однак їх можна запобігти за допомогою рослини, яка століттями використовувалася у китайській медицині для підтримки серця в ідеальному стані,  storinka.com.ua
Серцевий напад відбувається, коли є раптова втрата кровопостачання серця, тоді як хвороба серця, коли серце не в змозі ефективно перекачувати кров. Обидва можуть бути фатальними, якщо не дотримуватись пильності щодо способу життя, який вони ведуть. Є дивовижна рослина, яка довела свою високу ефективність у підтримці здоров’я серця та зниженні будь-яких серйозних ризиків для здоров’я.
У традиційній китайській та індіанській медицині корінь кульбаби давно використовується для лікування захворювань шлунка та печінки.
Сьогодні травники вважають, що він може допомогти у лікуванні багатьох захворювань, включаючи вугри, екзему, високий рівень холестерину, печію, шлунково-кишкові розлади, діабет, рак та здоров’я серця.
Сирий кульбаба має високий рівень вітаміну А, вітамінів В6 і В9 та вітаміну С, що робить його рослиною, яка зміцнює нашу імунну систему, допомагає організму боротися з бактеріями та токсинами та знижує ризик серцево-судинних захворювань.
Дослідження дійшло висновку, що корінь і лист кульбаби можуть захистити від окислювального стресу, пов’язаного з атеросклерозом, та знизити індекс атерогенності.
Згідно з Medline Plus, інші способи допомогти зберегти здоров’я серця включають:
Контролюйте свій кров’яний тиск
Тримайте рівень холестерину та тригліцеридів під контролем
Підтримуйте здорову вагу
Дотримуйтесь здорової дієти
Регулярно займайтеся спортом
Обмежте вживання алкоголю
Не паліть
Справлятися зі стресом
Керуйте діабетом
Переконайтеся, що ви висипаєтеся

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии