В Білорусі показали пошкодження російського літака А-50 від атаки дронами-камікадзе

Міністерство оборони Білорусі оприлюднило відео, на якому зображений літак, атакований партизанами, нібито для того, щоб продемонструвати, що він все ще може літати. Втім, існують великі сумніви щодо його льотної придатності.На відео, знятому в сутінках, видно, що літак стоїть на злітній смузі, але він не злітає. За даними моніторингової групи «Бєларуські гаюн«, на кадрах видно лише рульове управління радіолокаційної системи, а не антену радіолокаційної системи «Джміль», що залишає відкритим питання про те, що літак все-таки отримав пошкодження і не здатний піднятися в повітря, повідомляє Експерт з посиланням на «Економічні новини«.

Крім того, співставлення відеозаписів від 1 березня і від 29 січня показує, що на «тарілці» літака з’явилася велика чорна пляма, якої не було раніше, що викликає додаткові питання про стан літака.

Існують припущення, що в день атаки, 26 лютого, на аеродром прибула ремонтна бригада, яка провела швидкий первинний ремонт літака, включаючи латання і фарбування, щоб створити видимість, що літак перебуває в хорошому стані. Однак 1 березня літак так і не піднявся в повітря.

Нагадаємо, раніше в Білорусі розкрили подробиці атаки на російський літак А-50, який базувався на аеродромі Мачулищі в Білорусі. 

Атака була здійснена двома дронами-камікадзе виробництва DJI, кожен з яких ніс 200-грамовий заряд вибухівки в тротиловому еквіваленті і 200 металевих куль. 

Супутникові знімки продемонстрували, що А-50 зазнав двох значних пошкоджень, причому його трикоординатна радіолокаційна станція і антена системи розпізнавання «свій-чужий» потребують повної заміни. 

Друге пошкодження, ймовірно, знаходиться в районі обтічника антени супутникового ретранслятора. На серйозність пошкоджень також могла вплинути ймовірна пожежа на літаку після вибухів, оскільки вогнегасні речовини могли потрапити на уражені ділянки.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии