У Швейцарії за загадкових обставин померла акушерка коханки Путіна

У Швейцарії за загадкових обставин померла лікарка радянського походження Наталія Тібо (Кондратьєва). Як повідомляє The Daily Mirror, Тібо очолювала медичну бригаду, яка щонайменше двічі приймала пологи у ймовірної коханки російського диктатора Володимира Путіна, колишньої гімнастки Аліни Кабаєвої, інформує Експерт

Як стало відомо, лікарка померла 24 лютого, в річницю початку повномасштабної війни в Україні, через кілька днів після того, як російські ЗМІ опублікували історію про її роль у народженні таємних дітей Путіна. 

Тібо нещодавно очолила швейцарську акушерсько-гінекологічну компанію JERINA MEDICAL SA менш ніж за два тижні до своєї смерті. Її партнер Джорджіо Грандіні оголосив про її смерть у місцевих ЗМІ, але не згадав про її роль у народженні дітей Путіна і не розкрив причину смерті. 

Тібо перебувала під наглядом онкологів і була кремована наступного дня після смерті.

63-річна Наталія Тібо, також відома як Кондратьєва, була ідентифікована виданням «Проект» як акушерка, яка щонайменше двічі супроводжувала ймовірну коханку Путіна, Аліну Кабаєву, при народженні його дітей. 

Хоча Путін тримав свої стосунки з Кабаєвою та їхніми дітьми в таємниці, повідомлення вказують на те, що в 2019 році колишня спортсменка народила двійню. У травні того ж року Тібо перебувала у Москві з двома іншими швейцарськими лікарями, неонатологом Петрою Катериною Марією Донаті-Генет і медсестрою Стеллою Гізелу, що збіглося в часі з пологами Кабаєвої. 

Усі троє лікарів працювали в елітній клініці в Лугано, де Кабаєва, за повідомленнями журналістів, народила ще одну дитину в 2015 році. 

Тібо довгий час жила в Швейцарії і натякала в соціальних мережах на особисті зв’язки з Путіним. 

Вона також була відомою як подруга Лідії Слуцької, дружини російського політика Леоніда Слуцького, який очолив Ліберально-демократичну партію після смерті її лідера Володимира Жириновського. 

У повідомленні про смерть Тібо також висловлюється подяка лікарю Паолі Родоні Кассіс, дружині міністра закордонних справ Швейцарії.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии