Штучний інтелект збільшить час автономної роботи смартфонів на 30%

Штучний інтелект («AI») стрімко розвивається останніми роками, і його вплив можна побачити в багатьох аспектах нашого повсякденного життя, зокрема й у смартфонах. Експерти порталу Gizmochina визначили три основні зміни, які штучний інтелект принесе в індустрію смартфонів у найближчі роки, інформує Експерт.

Збільшиться час автономної роботи, голосові асистенти стануть розумнішими, а камери смартфонів покращаться. Ці три функції покращать загальний користувацький досвід завдяки оптимізації налаштувань на основі поведінки користувача, наданню більш персоналізованих послуг та підвищенню якості зображень, знятих смартфонами.

За оцінками експертів, алгоритми штучного інтелекту оптимізують фонові процеси та зменшують енергоспоживання, що дозволить збільшити час автономної роботи смартфона на 30% та покращити довготривалу роботу акумулятора на 40%.

Голосові асистенти, які є невід’ємною частиною сучасних смартфонів, також отримають оновлення завдяки просунутому НЛП. Моделі ШІ, такі як ті, що лежать в основі ChatGPT, можуть навчатися на основі відгуків користувачів і адаптуватися до різних сценаріїв, надаючи більш персоналізовані послуги.

Камери смартфонів отримають переваги від алгоритмів обробки зображень на основі ШІ, які дозволять їм створювати високоякісні зображення навіть зі слабким апаратним забезпеченням, що конкуруватимуть з професійними дзеркальними камерами.

Загалом, інтеграція технології штучного інтелекту в смартфони має революціонізувати користувацький досвід, зробивши його більш ефективним, персоналізованим та якісним.

Як ChatGPT підкорив світ високих технологій

За останні кілька місяців ажіотаж навколо ChatGPT та інших нейронних мереж не має собі рівних. «Розумний» чат-бот може легко і впевнено відповідати на складні запитання, а також писати прозу, вірші або комп’ютерний код за командою, випереджаючи за темпами зростання навіть TikTok.

На відміну від традиційних пошукових систем, він не має доступу до інтернету, але навчений давати змістовні відповіді «на льоту». Мовна модель чат-бота має унікальну здатність — він може не тільки знаходити дані за ключовими словами, але й комбінувати та інтерпретувати ці дані в тому контексті, в якому ці слова з’являються в навчальній базі даних. Це дозволяє йому формувати відповіді, які найбільш точно відповідають потребам користувачів.

На тлі своєї популярності ChatGPT викликав чимало суперечок в Інтернеті. Опитування показали, що деякі компанії вже замінюють своїх співробітників помічником зі штучним інтелектом, а популярне онлайн-видання Clarkesworld, яке публікує аматорські науково-фантастичні оповідання, припинило приймати нові матеріали від авторів через ChatGPT.

Успіх ChatGPT пояснюється його здатністю використовувати нейронні мережі для обробки природної мови. Його мовна модель, яка була навчена на великій кількості даних, може генерувати відповіді, які є не тільки контекстуально точними, але й схожими на людські. Чат-бот став цінним інструментом у різних сферах, від обслуговування клієнтів до створення контенту.

Попри його вражаючі здібності, деякі експерти попереджають, що AI, як-от ChatGPT, не є досконалим і іноді може генерувати упереджені або невідповідні відповіді. Тому важливо контролювати і регулювати їхнє використання, щоб не допустити їхнього використання для завдання шкоди окремим особам або громадам.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии