Данілов відповів, чи є загроза повторного ворожого наступу на Київ

Данілов додав, що Україна контролює ситуацію на кордоні з білоруссю, зокрема, щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається.Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що повторний наступ росії на Київ навряд чи вдасться.

Про це заявив Данілов в інтерв’ю LB.UA, інформує Експерт

Пряма мова секретаря РНБО на репліку, що українська розвідка не виключає повторний наземний наступ росіян на Київ: «росіяни не виключають для себе питання, які вони поставили 24 лютого, коли перейшли в активну фазу – це знищення нас як держави, ліквідація військово-політичного керівництва нашої країни. Вони своїх планів не міняли. Тому для нас у цьому нічого дивного немає. Інша річ, що це їм не вдалося, і будемо вважати, що навряд чи вдасться».

Данілов додав, що Україна контролює ситуацію на кордоні з білоруссю, зокрема, щодня отримує дані розвідки стосовно того, що там відбувається.

Він також додав, що Україна вживає «певних заходів» – серед іншого «була перевірка областей за дорученням президента, які є прикордонними до білорусі, наскільки ми готові будемо зустрічати (білоруські війська, – ред.), якщо буде відкритий наступ з боку білорусі».

Данілов підкреслив, що «поки що розвідка вважає, що цього не буде».

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии