Україна й надалі отримуватиме значну підтримку від США, — генерал армії Марк Міллі

Марк Міллі сказав, що Сполучені Штати та країни-союзники надають Україні значну підтримку і це буде продовжуватися.Генерал армії США Марк Міллі сказав, що Сполучені Штати та їх союзники продовжуватимуть надавати значну підтримку Україні. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Міллі зазначив, що війна Росії проти України підриває правила, встановлені країнами Альянсу після закінчення Другої світової війни. Одне з фундаментальних правил «глобального порядку, заснованого на правилах» полягає в тому, що «країни не можуть нападати на інші країни…», — підкреслив він. «Але це не те, що сталося тут, в Україні. Те, що тут сталося, є відкритим, недвозначним актом агресії». Ось чому народи Європи, країни НАТО підтримують Україну. Це важливо, щоб переконатися, що прийняті правила діють.

Відповідаючи на запитання про те, чи отримує Україна достатньо підтримки, Міллі зазначив, що «на Донбасі йде дуже, дуже значуща битва». «Я думаю, що Сполучені Штати та країни-союзники надають Україні значну підтримку і це буде продовжуватися», – зазначив він.

«Київ може бути за 2000 кілометрів звідси, вони теж сьогодні переживають ті самі жахи, які пережили громадяни Франції у Другій світовій війні від рук нацистського загарбника. Нехай вони не будуть останніми свідками того часу, коли наші союзники об’єдналися, щоб перемогти тиранію», – сказав Міллі.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии