Загальна мобілізація в Україні: коли призиватимуть жінок

Загальну мобілізацію в Україні продовжили до 23 серпня, зараз призивають чоловіків у рамках другої хвилі. Жінки можуть захищати Україну зі зброєю в руках, лише якщо вони самі висловлюють таке бажання.Про це розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тищенко, пише Lviv.Media, інформує Експерт.

«Призов жінок на військову службу під час мобілізації можливий тільки за їхньою згодою. Законом України не передбачено обов’язкового призову жінок за мобілізацією, та й потреби в цьому на даний момент немає», — уточнив він.

Нагадаємо, як раніше повідомляла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, українські жінки, які перебувають на військовому обліку за відповідними військово-обліковими спеціальностями, можуть бути мобілізовані, але наразі такої потреби немає.

Раніше стало відомо, що в рамках загальної мобілізації у військовий час в армію можуть призвати і обмежено придатних до служби. Однак цих людей не посилають у, наприклад, десантні війська, танкові війська, морську піхоту, але вони можуть виконувати штабну або тилову роботу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии