У “Дії” з’являться нові важливі послуги для водіїв: подробиці

Планується, що в Україні весь процес купівлі-продажу автомобілів буде переведений до цифрового формату завдяки сервісу «Дія».Про це повідомили на сайті Interfax-Україна.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко оголосив про введення нових послуг для водіїв у “Дії”. З серпня будуть доступні онлайн-покупка автомобільних номерів, а з вересня будуть доступні послуги купівлі-продажу транспортних засобів.
Міністр також заявив, що з вересня планується перевести весь процес купівлі-продажу автомобілів до цифрового формату у “Дії”. Для цього достатньо буде двох смартфонів у продавця та покупця. МВС має намір скасувати обов’язкову технічну експертизу при продажу автомобілів, що усуне черги та зменшить хабарництво.
Проте, технічна експертиза буде потрібна лише при першій реєстрації, але при бажанні її можна буде здійснити покупцем самостійно. З квітня буде можливо реєструвати автомобілі безпосередньо в автосалонах, що дозволить уникнути відвідування сервісних центрів МВС.
Ще однією інновацією буде скасування транзитних номерів для автомобілів, замість них водії зможуть купувати постійні номери онлайн.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии