Google запускає безоплатний курс про штучний інтелект

Google запускає безоплатний курс про ШІ за підтримки Мінцифри.Штучний інтелект може стати потужним помічником для бізнесу, якщо знати, як його правильно використовувати. Google запускає новий курс «Основи AI», щоб допомогти українцям розвинути практичні навички використання ШІ та дати можливість застосовувати одразу після навчання: у роботі чи особистому житті. Він буде цікавим для людей як з досвідом у технічних спеціальностях, так і без нього, передає Мінцифри.

Курс триватиме чотири тижні: з 16 травня до 8 червня 2023 року. Мета Google — показати українцям, які можливості для посилення бізнесу створюють штучний інтелект (AI — artificial intelligence) та машинне навчання (ML — machine learning). Проєкт розповідає, як прокачати бізнес чи персональний бренд за допомогою цих інструментів.

У програмі лекції та воркшопи, на яких вивчатимуть:

Що таке штучний інтелект і для чого він потрібенГотові рішення на основі AI, які можна застосовувати в різних сферах — від маркетингу до управління закладамиСтратегії впровадження машинного навчання в компаніїНюанси побудови технічної команди для роботи з MLЯк застосовувати готові ML-рішення без досвіду кодування.Крім цього, учасники курсу «Основи AI» отримають індивідуальні консультації від спікерів Google та інших компаній. А за правильні відповіді у квізах одержать нагороди. Дізнатися детальну інформацію про курс та зареєструватися можна за посиланням. Курс «Основи AI» — один з ресурсів для навчання, доступних на платформі Google Знання. Освітній хаб пропонує різні курси, які можуть стати в пригоді людям у роботі, особистому житті чи навчанні. 

Google Україна реалізує курс у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом з розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Projector Institute.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии