В Естонії на місці пам’ятника російському танку планують встановити радар для виявлення російських БПЛА

Департамент поліції та прикордонної охорони Естонії планує побудувати в повіті Іда-Вірумаа 15 додаткових радарних позицій і створити сучасну можливість моніторингу безпілотників – зокрема і в місті Нарва на місці, де раніше був розташований радянський пам’ятник-танк.Про це повідомляє Експерт з посиланням на «Європейську правду» та на Postimees.

Як пояснив префект Іда-Вірумаа Тарво Крууп, близько 70% річкового кордону Нарви вже охоплено моніторинговою технікою, «але цього недостатньо і не дає прикордонникам повного огляду того, що відбувається в прикордонній зоні».

«Таким чином, однією частиною проєкту з розвитку всього східного кордону було те, щоб і на Нарвській ділянці була забезпечена повна моніторингова здатність», – пояснив він.

Для зведення необхідних радарних позицій міністерство внутрішніх справ планує придбати у місцевих самоврядуваннях відповідні ділянки. Серед іншого, Нарвській міській запропонували побудувати в Естонії сучасну систему моніторингу дронів і все необхідне для неї в Нарві на місці, де раніше був пам’ятник-танк.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии