Чоловік у Зімбабве, рятуючись від слона, став жертвою крокодила

Місцеві жителі кинулися на допомогу Сіанену і стали бити крокодила палицями по голову, змушуючи розкрити пащу і спливти.34-річний житель Зімбабве Віндерс Сіанен намагався врятуватися від агресивного слона, але став жертвою крокодила. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Як розповідають журналісти, 28 вересня чоловік вирушив на риболовлю у районі села Млібізі на південному березі водосховища Каріба. Але дорогою зімбабвієць зіткнувся з агресивним слоном, який почав атакувати Сіанена. Тоді чоловік вирішив, що найкращий спосіб врятуватися від тварини — стрибнути в річку, що він і зробив.

Сіанен став відпливати від розлюченого слона, проте відчув різкий біль у нозі. Виявилось, що на чоловіка напав крокодил. Коли він спробував вирватись, хижак схопив його за руку.

Проте постраждалий не здавався. Він заліз зверху на крокодила, просунув руку в пащу тварини, намагаючись дістати до язика, і утримував хижака в такому положенні. Після цього чоловік почав голосно кликати на допомогу.

Місцеві жителі кинулися на допомогу Сіанену і стали бити крокодила палицями по голову, змушуючи розкрити пащу і спливти.

Пораненого чоловіка доправили до лікарні. Незважаючи на надану допомогу, ліву руку та ногу довелося ампутувати.

«Я знав, що маю вижити за будь-яку ціну. У крокодилів маленький язик, вони не хочуть, щоб до нього торкалися, оскільки це завдає болю. Коли я сунув руку до нього в пащу, крокодил почав заспокоюватися», — пізніше розповів Сіанен журналістам.

Він зізнався, що біль був дуже сильним, але він зміг себе пересилити, щоб залишитися в живих.

«Тепер я вірю, що Бог діє таємничими способами, тому що люди рідко виживають, коли стикаються з цими двома тваринами», — прокоментував зімбабвієць.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии