Загальна мобілізація: у Раді ще двом категоріям чоловіків пропонують дати відстрочку

Законопроект №7726 передбачає звільнення громадян від мобілізації за умови, що людина працює педагогом у закладі дошкільної освіти або тренером у державному чи комунальному спортивному закладі.У Верховній Раді зареєстрували законопроект №7726, який пропонує звільнити від призову ще дві категорії чоловіків. Про це повідомляє «Я і Закон» із посиланням на текст законопроекту, інформує Експерт.

Документ передбачає звільнення громадян від мобілізації за умови, що людина працює педагогом у закладі дошкільної освіти або тренером у державному чи комунальному спортивному закладі. Однак від призову звільняються лише ті, хто працює на 0,75 ставки.

А тим, хто вже служить в лавах ЗСУ, хочуть надати можливість демобілізуватися та повернутися до своєї колишньої роботи. При цьому за даними категоріями чоловіків пропонують залишити право призиватись добровільно.

«Навіть у мирний час у багатьох з таких закладів є проблеми із заповненням педагогічно-викладацьких вакансій, а коли велика частина наших співгромадян змушена була виїхати за кордон в якості біженців, ці кадрові проблеми загострились. Тому виглядає логічним і доцільним включити названі педагогічно-викладацькі категорії до числа тих, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації», — йдеться в пояснювальній записці.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии