Українських водіїв попередили про комплексне переоформлення всіх документів

У Кабміні ініціювали комплексне переоформлення всіх посвідчень водіїв у рамках впровадження заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Подробиці озвучила заступник голови Комітету Ради з транспорту та інфраструктури Юлія Клименко, пише «Стіна».

Вона розповіла, що українським водіям тепер потрібно буде оновлювати свої посвідчення кожні 10-15 років, в той час, як водії транспортних компаній зобов’язані підтверджувати свої права кожні п’ять років, що відповідає європейським стандартам.

Крім цього, процедура отримання водійських прав спрощена і тепер українці можуть отримати їх у будь-якому місті, незалежно від місця навчання. Сервісні центри будуть надавати уроки водіння, проводити іспити та видачу готових посвідчень.

За даними МВС, усі громадяни України отримають посвідчення водія нового зразка, яке можна буде оформити в будь-якому сервісному центрі країни.

Очікується, що поточні реформи МВС значно покращать досвід водіння для українців, що призведе до підвищення безпеки на дорогах та спростить процес отримання прав водія.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии