В МВФ попереджають про глобальну рецесію світової економіки

Крісталіна Георгієва попередила про зростання ризиків рецесії у 2023 році. Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва повідомила, що перспективи розвитку світової економіки «суттєво погіршилися» і вона не може виключити можливу глобальну рецесію наступного року. Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

Крісталіна Георгієва зазначила, що найближчими тижнями МВФ втретє цього року оприлюднить новий прогноз щодо зростання світової економіки на 2022 рік, додавши, що економісти МВФ все ще завершують уточнення нових цифр.

Очікується, що МВФ представить свій оновлений прогноз на 2022 і 2023 роки наприкінці липня. «Прогноз після нашого останнього оновлення в квітні значно погіршився», — сказала вона в інтерв’ю Reuters, посилаючись на стрімке поширення інфляції, підвищення процентних ставок, уповільнення економічного зростання Китаю та посилення санкцій, пов’язаних з війною в Українї.

«Ми знаходимося у дуже неспокійних водах», — сказала Крісталіна Георгієва. На запитання, чи може вона виключити глобальну рецесію, директор-розпорядник МВФ повідомила, що ризик зріс і тому ми не можемо її виключити. Крісталіна Георгієва попередила про можливе погіршення ситуації у 2023 році. «У 2023 році зростуть ризики рецесії», — сказала глава МВФ. Інвестори по всьому світу також стурбовані ризиками рецесії. У США вже є ознаки того, що насувається рецесія.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии