Росію після оголошення мобілізації залишили близько 1 млн громадян

Майже за два тижні після оголошення часткової мобілізації Росію залишили приблизно 700 тисяч осіб, 200 тисяч з них поїхали до Казахстану. Скільки з туристів, що поїхали, і планують повернутися — невідомо.Про це повідомляє Експерт з посиланням на Forbes.

З початку мобілізації з Росії поїхало майже 1 млн осіб, сказав Forbes співрозмовник, знайомий із кремлівськими оцінками. Інший співрозмовник в Адміністрації президента уточнив, що йдеться про 600 000 — 700 000 росіян. При цьому підрахувати, яку кількість тих, хто виїхав, залишають країну з туристичними цілями, не є зараз можливим, підкреслює він.

Одразу після оголошення мобілізації 21 вересня на пропускних пунктах російських кордонів утворилися черги. Найвідоміша — на пропускному пункті Верхній Ларс на російсько-грузинському кордоні, де люди стояли у черзі по 4-5 днів, часто без їжі та води. 3 жовтня блогер Микола Левшиць повідомив, що пробка на кордоні розсмокталася, машини проїжджають вільно. Також черги утворилися на прикордонних переходах на російсько-казахстанському кордоні.

Досі в ЗМІ з’являлися розрізнені оцінки числа тих, хто виїхав, які озвучували різні країни, що приймають. Так, 4 жовтня глава МВС Казахстану Марат Ахметжанов повідомив, що з 21 вересня до країни в’їхали 200 тисяч громадян Росії, виїхали з країни за цей період 147 тисяч росіян, повідомив голова МВС республіки Марат Ахметжанов.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии