У США планують вести суворий контроль за криптогалуззю

У американських законодавців увірвався терпець щодо спроб криптовалютної індустрії жити в нерегульованому лібертаріанському світі.Після 13 років функціонування крипторинку, трьох масштабних крахів, десятків шахрайств та сотень мільярдів доларів, створених і витрачених, криптовалюти нарешті привернули увагу Конгресу США. Конгресмени та лобісти надіслали на Капітолійський пагорб пропозиції щодо регулювання галузі. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Цього року криптоінвестори спостерігали різке падіння цін і крах криптокомпаній. Вартість біткойна впала з понад 68 000 доларів до приблизно 23 000 доларів. Великий хедж-фонд оголосив про банкрутство, що, у свою чергу, призвело до краху інших криптовалютних брокерів.

Деякі криптоброкери обманювали своїх клієнтів і стверджували, що депозити їхніх клієнтів забезпечені страхуванням, як банківські депозити.

Законодавці, які вичерпали терпіння щодо спроб криптовалютної індустрії жити в нерегульованому лібертаріанському світі, тепер прагнуть запровадити суворий нагляд. Згідно зі звітом Public Citizen, галузь вже витратила 9 мільйонів доларів у 2021 році на гонорари за лобіювання своїх інтересів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии