Nvidia до кінця жовтня закриє офіс у Росії

Американська Nvidia закриє офіс у Росії до кінця жовтня через «неможливість забезпечити ефективну роботу співробітників». У компанії залишалося працювати 240 осіб, які зможуть релокуватися в інші країни або звільнитися за згодою сторін.

З 4 березня 2022 року Nvidia зупинила продажі в Росії.Співробітникам Nvidia оголосили про закриття офісу в Росії, розповіло Forbes джерело, близьке до компанії, і підтвердило представник Nvidia. За словами джерела, компанія зараз «активно вивозить на чартерних літаках тих, хто згоден релоцюватись в офіси в інших країнах».

Представник Nvidia не прокоментував інформацію про вивезення чартерними рейсами, але, за його словами, Nvidia оголосила співробітникам 30 вересня про закриття офісу в Росії через «неможливість забезпечити їхню ефективну роботу». До лютого 2022 року в Nvidia в Росії працювало понад 300 співробітників, на даний момент залишилося 240 осіб, в основному це інженери, розповів представник компанії. Їм надано можливість продовжити роботу в інших країнах, додав він. Зі співробітниками, які не захочуть переїжджати з Росії, компанія розірве контракт за угодою сторін з вихідною допомогою, зазначив представник Nvidia.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии