У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти внаслідок воєнних дій

Леонід Тимченко повідомив, що у МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко повідомив сьогодні. Родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися за витягом з реєстру, інформує Портал МВС.

З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну десятки тисяч людей вважалися безвісти зниклими. Переважну більшість з них було знайдено. Однак ще офіційно підтверджено близько 23 тисячі осіб, які вважаються безвісти зниклими за особливих обставин – внаслідок воєнних дій. 

Витяги з Єдиного реєстру надаватимуть представники Департаменту інформатизації МВС України. Для отримання документа потрібно звернутися до МВС (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або на електронну скриньку pgmia@mvs.gov.ua) із власне запитом та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою. 

«Цей реєстр є повністю захищеною базою даних. І доступ до нього будуть мати визначені посадовці: представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівники Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України. Картки записів формуються на основі заяв, поданих родичами зниклих до Національної поліції. А верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти», – наголосив заступник Міністра.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии