Стало відомо, скільки людей в світі страждають від голоду

За даними ООН, у 2022 році з гострою нестачею їжі зіткнулися 258 млн людей.Згідно зі звітом ООН більше чверті мільярда людей у 58 країнах зіткнулися з гострою нестачею продовольства через конфлікти, зміну клімату, наслідки пандемії COVID-19 і війну в Україні, повідомляє Associated Press.

У звіті повідомляється, що люди зіткнулися з голодом і смертю в Сомалі, Афганістані, Буркіна-Фасо, Гаїті, Нігерії, Південному Судані та Ємені. Кількість людей, які страждають від нестачі їжі, зростає четвертий рік поспіль і досягла 258 млн. чоловік. Генсек ООН Антоніу Гутерреш повідомив, що це є «гострим звинуваченням у неспроможності людства» реалізувати цілі ООН щодо подолання голоду.

Директор офісу ФАО з надзвичайних ситуацій та стійкості Рейн Паульсен розповів, що основними причинами голоду є конфлікти, кліматичні потрясіння, вплив пандемії та наслідки російського вторгнення в Україну, що вплинуло на світову торгівлю добривами, пшеницею, кукурудзою та соняшниковою олією. Найбільш гостро це вплинуло на найбідніші країни, які залежать від імпорту продовольства. «Ціни зросли (і) на ці країни це негативно вплинуло», – сказав Паульсен.

Він закликав до «зміни парадигми», до інвестування коштів в сільськогосподарські заходи. «Проблемою, з якою ми стикаємося, є нерівновага, невідповідність, яка існує між обсягом фінансування, яке надається, і тим, на що це фінансування витрачається, та типами втручань, які необхідні для внесення змін», – сказав він.

Комісар ЄС з питань міжнародного партнерства Ютта Урпілайнен розповіла, що стратегія блоку щодо боротьби з голодом включає підтримку ініціатив, спрямованих на «підвищення місцевого виробництва та зменшення залежності від нестійкого імпорту».

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии