Шамани з Бурятії вигадали «захист» від HIMARS для окупантів: у соцмережах регочуть.

Шамани з Бурятії вирішили допомогти російським окупантам, які зазнають величезних втрат в Україні, тож відправили на фронт юрти із воїнами-гунтами, пише Експерт з посиланням на Телеграф.

Як пишуть росЗМІ, відповідну інформацію повідомив голова «Гуннського фонду» Олег Булутов. За його словами, саме духи стародавніх предків зможуть захистити добровольців від обстрілів із HIMARS. Також він додав, що наразі у Ростові вже встановлено три такі юрти з шаманами-воїнами.

«Це є гуманітарна місія. Це такий кочовий будинок, будинок воїнів-гунів. Шамани там будуть проводити обряди гуманітарні, обряди на захист усіх, хто звернувся… Чим ближче до лінії зіткнення, тим і бійці можуть швидше дістатися, і обряди мають іншу силу», — пояснив він.

Булутов пояснив, що шамани у юртах допомагатимуть російським солдатам відновлюватися після поранень, а також викликатимуть Богів давніх воїнів-гунів, які допомагають бійцям на фронті.

Варто додати, що користувачі українського сегмента Мережі не перестають дивуватися винахідливості росіян, тож саркастично обговорюють у це на сторінках Твіттеру. Більшість різко жартують, що залучення шаманів до війни в Україні не допоможе окупантам переломити ситуацію на свій бік.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии