У Пентагоні створили команду для прискорення продажів зброї США – WSJ

Групу називають «команда тигрів». Її очолюють заступник голови Пентагону з політичних питань Саша Бейкер та заступник із закупівель – Біл ЛаПланте.У Пентагоні створили спеціальну групу з високопосадовців, щоб прискорити продаж зброї США союзникам. Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на свої джерела в американському оборонному відомстві, інформує Експерт.

Групу називають «команда тигрів». Її очолюють заступник голови Пентагону з політичних питань Саша Бейкер та заступник із закупівель – Біл ЛаПланте.

Її мета – пошук шляхів для швидших поставок союзникам американських БПЛА, артилерії, гармат, вертольотів, танків та іншої зброї.

Група була створена, щоб скласти конкуренцію Китаю, а також у швидкі терміни поповнити запаси зброї тих країн, які активно передавали її як допомогу Україні.

«Йдеться про механічні кроки у процесі. Як ми можемо покращити роботу з усунення неефективності системи, яка буде застосовуватися до всіх країн, з якими ми працюємо?» — Розповів про роботу групи високопосадовець Пентагону.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии