У яких регіонах України учні з 1 вересня повернуться до офлайн навчання

На сьогодні важливо забезпечити безпеку для українських школярівЯк заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, українські учні зможуть повернутися до офлайн навчання лише в тих регіонах, де буде безпечно. Про це пише Експерт із посиланням на Телеграм-канал Тимошенко.

«Україна переходить на офлайн навчання з першого вересня. Це буде можливо у тих регіонах, де буде безпечно. Зараз під час робочих поїздок перевірятимемо готовність навчальних закладів. Почали з Ліцею №11 у Новоград-Волинському Житомирської області», — зазначив Тимошенко.

Він наголосив, що на сьогодні важливо забезпечити безпеку для українських школярів. Оскільки російська армія щодня обстрілює українські міста, зокрема навчальні заклади.

«Тут із місцевого бюджету виділено 320 000 грн, які спрямовані на облаштування укриття – встановлення системи водопостачання та водовідведення, облаштування освітлення. Також планується виділення 80 000 грн із місцевого бюджету для налагодження системи вентиляції. Після проведення всіх необхідних робіт спеціальна комісія надасть акт за готовністю заклади для роботи», — наголосив Тимошенко.

Він зазначив, що правила розроблені для всіх шкіл без винятку. Насамперед буде перевірено територію у всіх шкіл на наявність вибухонебезпечних предметів. Система оповіщення у навчальних закладах буде розроблена з урахуванням того, щоб вона була зрозумілою для дітей з вадами зору та слуху.

Шляхи евакуації мають бути попередньо продумані та позначені. У кожного навчального закладу має бути обладнано укриття для всіх, хто бере участь у освітньому процесі. Створюються запаси води та медикаментів, проводяться тренування.

Під час тривоги ухвалено рішення переривати навчальний процес та відправляти дітей та працівників шкіл у безпечні місця.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии