Скільки українців потребують гуманітарної допомоги

З 24 лютого ООН разом із гуманітарними партнерами надала допомогу понад дев’яти мільйонам людей, приблизно два мільйони українців у рамках цієї допомоги отримали грошові виплатиГуманітарної допомоги – від води до даху над головою – зараз потребують майже 16 млн жителів України. Про це на прес-конференції в Києві заявила Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані, пише Експерт з посиланням на «ОстроВ» та  «Новини ООН».

«З початком війни Росії проти України життя кожної жінки, кожного чоловіка і особливо кожної дитини в цій країні було розірвано на частини: їх близьких убито, поранено або травмовано, їхні сім’ї розлучено, тисячі будинків розбомблено, — підкреслила Лубрані. — Масштаби людських страждань неможливо описати словами».

Вона повідомила, що станом на 30 червня майже 16 млн українців потребують гуманітарної допомоги – води, їжі, медичної допомоги чи даху над головою.

«Це попередні цифри, які зараз переглядає ООН з нашими партнерами, — розповіла Координатор ООН. — Понад шість мільйонів людей все ще є внутрішньо переміщеними особами. Близько п’яти мільйонів людей повернулися до рідних місць, але вони розуміють, що, можливо, їм знову доведеться їхати. Приблизно 5,3 млн українців стали біженцями в інших країнах».

У повідомленні наголошується, що з 24 лютого ООН разом із гуманітарними партнерами надала допомогу понад дев’яти мільйонам людей, приблизно два мільйони українців у рамках цієї допомоги отримали грошові виплати.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии