Грошова допомога під час війни: як українцям отримати виплати

У Держспецзв’язку зазначають, що якщо ви бачите програму виплат, яка відсутня у переліку, то варто перевірити її наявність на офіційному сайті установи, що здійснює виплати.Українцям розповіли, як під час воєнного стану та бойових дій можна безпечно отримати виплати від держави.

Інструкцію оприлюднила прес-служба Держспецзв’язку, пише Експерт з посиланням на Апостроф.

У відомстві нагадують, що держава здійснює грошові виплати виключно за офіційними процедурами.

Перелік програм допомоги, які діють в Україні, можна подивитися на відповідному порталі. На цьому сайті детально розписано, за якою процедурою можна отримати від держави виплату та що для цього необхідно зробити.

У Держспецзв’язку зазначають, що якщо ви бачите програму виплат, яка відсутня у переліку, то варто перевірити її наявність на офіційному сайті установи, що здійснює виплати. Якщо будь-яка офіційна інформація відсутня – вас намагаються обдурити шахраї.

«Отримання фінансової допомоги передбачено лише за офіційною процедурою, яка є в описі програми. Переважно гроші можна отримати після подання заявки через «Дію» або реєстрації у ЦНАП, коли людина підтвердила особу», — попереджають у Держспецзв’язку та нагадують, що жодних чат-ботів, які нібито здійснюють грошові виплати, не існує.

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии