У МВС розповіли, чому варто легалізувати зброю

Міністр МВС України Денис Монастирський повідомив, що для захисту власних домівок в українців має бути зброя. У парламенті готується до 2-го читання закон про обіг цивільної зброї. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час телемарафону «Єдині новини», обговорюючи питання обігу зброї серед цивільного населення, передає Експерт.

«Насправді наші громадяни отримали тест на володіння зброєю починаючи з 24 лютого. Були роздані десятки тисяч одиниць зброї у великих містах. Сьогодні більшість власників зброї знаходяться на фронті, захищають нашу державу в Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях», — розповів очільник МВС.

Щодо врегулювання цього питання Монастирський наголосив, що зараз в парламенті готується до 2-го читання закон про обіг цивільної зброї. «Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни до 2-го читання. Обіг зброї має бути врегульованим на рівні закону. Моя особиста позиція — для захисту власної домівки в українця має бути зброя», — повідомив міністр.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии