З конвеєра Boeing зійшов перший літак Т-7А для ВПС США

Перший літак T-7A Red Hawk, який замінить навчально-тренувальний T-38 Talon для ВПС США, зійшов із конвеєра заводу Boeing у Сент-Луїсі, штат Міссурі.Про це пише Експерт із посиланням на Defence-blog.

Літак є частиною нової, сучасної та вдосконаленої системи навчання пілотів, яка буде поставлена ​​ВПС США та відома як T-7A Red Hawk на честь льотчиків Таскігі.

Серійні літаки прикрашені культовим символом «Червоний хвіст» знаменитих льотчиків Таскіги часів Другої світової війни.

Назва Red Hawk походить від Curtiss P-40 Warhawk, одного з літаків 99-ї винищувальної ескадрильї, першої афроамериканської винищувальної ескадрильї ВПС США.

Літак разом із тренажерами та відповідним наземним обладнанням замінить старіючий парк літаків T-38C Talon Командування повітряної освіти та навчання. Red Hawk, створений спільними зусиллями Boeing та Saab, є першим літаком ВПС, у якому використовуються інструменти цифрового проектування, що дозволяють йому перейти від екрана комп’ютера до першого польоту за 36 місяців.

«Т-7 був розроблений за допомогою системного проектування на основі моделей та інструментів 3D, – сказав полковник Кірт Кассел, керівник програми Т-7. «Це дозволило прискорити складання та покращити якість, щоб створити безпечну та ефективну систему навчання для авіаційної освіти та навчального командування».

Надалі літак проведе серію наземних перевірок та руліжних випробувань, перш ніж здійснити свої перші польоти у найближчі тижні.

Пізніше цього року він вирушить на авіабазу Едвардс у Каліфорнії, щоб розпочати льотні випробування.

«Т-38 — це справжня робоча конячка для підготовки пілотів винищувачів і бомбардувальників ВПС, але Т-7 Red Hawk змінює правила гри, пропонуючи передові системи місій, кабіну зі скляним сенсорним екраном і вбудовані можливості навчання», — сказав Касселл.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии