Як швидко знизити рівень цукру в крові?

Мед — це натуральний підсолоджувач, який ніколи не псується, якщо його правильно зібрати та зберігати, і, згідно з новим дослідженням, він також може мати користь для кардіо метаболічного здоров’я.Nutrition Reviews нещодавно опублікував систематичний огляд і метааналіз, у якому оцінювався вплив меду, особливо сирого та меду з конюшини, на фактори ризику серцево-судинних захворювань і діабету.
Автори виявили, що споживання меду пов’язане зі зниженням рівня цукру в крові натщесерце, а також зниженням рівня загального холестерину та тригліцеридів. Це може допомогти знизити ризик серцево-судинних захворювань і діабету.
Джеймі Поуп, доцент кафедри харчування наук у Школі медсестер Університету Вандербільта в Нашвіллі, зазаначає, що заміна деяких рафінованих цукрів, які ви вже споживаєте, медом може принести певну користь.
«Чайна ложка меду нічого не зробить. Однак звичайна заміна рафінованого цукру на мед з часом може мати певний позитивний вплив на людей», — сказала вона.
Конюшиновий мед і необроблений сирий мед виявилися особливо корисними для поліпшення контролю цукру в крові та рівня ліпідів.  Мед з акації  також  особливо корисний для підвищення рівня ліпідів.
Хоча мед в основному складається з нерафінованих цукрів глюкози та фруктози, він також містить інші сполуки, які можуть мати кардіо метаболічний ефект.
«Мед також містить воду та незначну кількість пилку, вітамінів, мінералів, таких як калій і магній, і антиоксидантів. Він також містить деякі фітохімічні речовини, такі як флавоноїди, які можуть відігравати певну роль у його позитивному кардіо метаболічному впливі», — сказала Поуп.
Мед також має пребіотичні властивості, що означає, що він є джерелом їжі для корисних бактерій у вашому кишківнику. Здоровий рівень корисних бактерій може допомогти зменшити запалення у вашому тілі, що може знизити ризик певних захворювань.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии