Росія втратила під час війни в Україні понад 900 бійців спецназу

Росія втратила понад 900 бійців елітного та найбільш навчсеного спецназу, десантників, морських піхотинців і льотчиків за шість місяців війни в Україні. Загибель таких солдатів особливо проблематична для збройних сил Росії, оскільки їх заміна коштує дуже дорого, повідомляє служба BBC з посиланням на загальнодоступні дані, інформує Експерт.

З початку вторгнення 24 лютого загинули щонайменше 337 морських піхотинців, спецназ та ОМОН Національної гвардії втратили 245 військовослужбовців, військова розвідка Росії втратила 151 солдата, в елітних підрозділах десантників загинули 144 особи, а в Федеральній службі безпеки (ФСБ) ФСТ) загинули 20 людей. Багато хто з загиблих був офіцерами.

Крім того, загинуло щонайменше 67 бойових льотчиків, включаючи штурманів та механіків.

Слід відзначити, що підготовка військового льотчика займає до 17 років і коштує 14 мільйонів доларів.

Бі-бі-сі взяла свої цифри із загальнодоступної інформації про загибель російських військових, включаючи повідомлення місцевих ЗМІ, але попередила, що через неповне розкриття інформації, реальні цифри втрат у Росії, включаючи елітні війська, швидше за все значно вищі.

Міністерство оборони Росії востаннє оновлювало дані про втрати в березні – 1 351 особу.

За оцінками західних оборонних відомств, з початку вторгнення загинуло і поранено понад 80 000 російських солдатів.

Міністерство оборони України повідомляє, що на 2 вересня 2022 году втрати ворога склали вже 48 700 солдатів, серед яких 11 генералів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии