У Африці ціни на паливо б’ють рекорди

У Африці ціни на паливо б’ють рекорди через війну в Україні.У Південній Африці ціни на паливо б’ють рекорди, інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

У ПАР паливо подорожчало на 40%. Щоб спробувати стримати підвищення цін, уряд зменшив податок на продаж пального. Підвищення цін на паливо є останнім доповненням до економічних проблем ПАР, які включають ріст безробіття та економічний спад, викликаний пандемією COVID-19.

«Економісти попереджають про подальше зростання цін протягом року, що вплине на споживачів, які вже і так мають справу зі зростанням витрат на продукти харчування, електроенергію та транспорт», — сказав професор Джанні Россов. «Уряд повинен робити те, що очікує від звичайних людей, тобто скорочуючи витрати та ощадливо використовуючи державні гроші, тому що зниження збору на пальне матиме великий вплив на збір доходів», – сказав Россов.

Водій Soweto Мвелас Мукі зазначив, що стурбований підвищенням цін. «Тепер буде надто важко купувати їжу для дітей, нам доведеться продати наші автомобілі, щоб уникнути витрат на бензин», – сказав Мвелас Мукі.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии