ОПЕК+ нарощує обсяги виробництва нафти

ОПЕК+ нарощує обсяги виробництва нафти через зростання цін на енергоносії.Країни ОПЕК+ домовились про підвищення видобутку нафти у липні та серпні на 648 000 барелів на день, що має позитивно вплинути на світову економіку. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Країни ОПЕК+ останнім часом щомісячно збільшували виробництво нафти на 432 000 барелів на день, щоб поступово відновити скорочення виробництва, на які країни були змушені піти через пандемію COVID-19. Виконання рішень ОПЕК+ ускладнюється через через недостатнє інвестування та інші перешкоди.

Рішення щодо збільшення видобутку було пов’язане з тим, що зростання цін на нафту підштовхнуло ціни на бензин до рекордно високого рівня. І тепер існують побоювання, що підвищення цін на енергоносії може уповільнити світову економіку, коли вона виходить з пандемії.

У США ціни на нафту з початку року вже виросли на 54%. У Німеччині уряд намагається пом’якшити удар по фінансам споживачів через збільшення цін на енергоресурси запустивши транзитні проїзні, які дозволяють необмежене користування місцевими поїздами, метро та автобусами за 9 євро (10 доларів) на місяць.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии