Світові ціни на нафту падають

Світові ціни на нафту знижуються на фоні занепокоєння з приводу можливого підвищення базових ставок ФРС і погіршення даних про промислове виробництво в Китаї.Ціни на нафту почали падати, незважаючи на скорочення поставок ОПЕК+. Про це інформує Reuters.

Зниження цін на нафту сталося через занепокоєння з приводу можливого підвищення базових ставок Федеральною резервною системою США і погіршення даних про рівень промислового виробництва в Китаї.

Ціни на нафту марки Brent впали на 1,27 дол (1,6%) до 79,06 дол за барель, а вартість нафти West Texas Intermediate (WTI) знизилась на 1,39 дол (1,8%) до 75,39 дол за барель (станом на 11:21 a.m. EDT (1521 GMT)). «Нездатність досягти міцнішої позиції вище 80,50 доларів за Brent вказує на продовження інтересу до продажів на тлі добре відомих занепокоєнь щодо зростання/попиту», — сказав Оле Хансен, керівник товарної стратегії Saxo Bank.

Очікується, що ФРС підвищить базові ставки ще на 25 базисних пунктів. «Інвестори бояться, що, якщо ФРС продовжить підвищувати процентні ставки, як очікувалося, то що станеться з іншими проблемними дітьми фінансової системи США?», — сказав Наєм Аслам із Zaye Capital Markets. Нагадаємо, У США збанкротував уже третій за тиждень банк.

На вартість нафти також вплинули нові економічні дані з Китаю. Індекс менеджерів по закупівлях в промисловості (PMI) знизився з 51,9 до 49,2.

З травня набувають чинності норми щодо скорочення видобутку нафти ОПЕК+ приблизно на 1,16 млн барелів на день. “Ми вважаємо, що ринок нафти буде відчувати дефіцит до кінця другого кварталу» після скорочень ОПЕК+”, – сказав керівник відділу сировинної та вуглецевої стратегії Національного банку Австралії Баден Мур.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии