Мінцифри запускає важливий сайт для вимушених переселенців

Мінцифри створило сайт для відображення місць безкоштовного розселення тимчасово переміщених українців в області. Міністерство цифрової трансформації разом із Офісом президента та АТ «Укрзалізниця» запускають проєкт «Там, де вас чекають», в якому зібрано інформацію про кількість місць безкоштовного розселення тимчасово переміщених українців в областях, інформують Екперт.

Як зазначається у повідомленні у телеграм-каналі «Укрзалізниці», проєкт покликаний спростити процес евакуації, знаходження житла та отримання гуманітарної допомоги на новому місці тим українцям, які змушені залишати свої будинки через війну Росії проти України.

На сайті проєкту, крім кількості місць, які кожна область може запропонувати для безкоштовного розселення тимчасово переміщених громадян України, також є телефонні номери контактних центрів у кожній області, куди можна звертатися самостійно з відповідним запитом — місцеві органи влади супроводжуватимуть евакуйованих українців від вокзалів до місця розселення.

На п’яти вокзалах відправлення — у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Лозовій — стюарди реєструватимуть евакуйованих у єдиній системі та допомагатимуть визначитися з місцем майбутнього тимчасового поселення.

На чотирьох приймаючих вокзалах — у Львові, Ужгороді, Чернівцях та Івано-Франківську — евакуйованих, які були зареєстровані, вже зустрічатимуть інші співробітники залізниці та волонтери, які організовано передадуть їх представникам місцевої влади. Ті, у свою чергу, доправлять евакуйованих із вокзалу до місця поселення.

Зареєструватися в системі можна буде не лише на вокзалі, а й у деяких поїздах. Співробітники залізниці, які допоможуть із цим, їздитимуть такими рейсами (номери поїздів та маршрути можуть змінюватися):
— №209/210 Харків — Івано-Франківськ;
— №233/234 Покровськ — Чоп;
— №219/220 Запоріжжя — Львів;
— №238/237 Одеса — Ужгород;
— №136/135 Одеса — Чернівці;
— №13/14 Київ — Солотвино;
— №43/44 Київ — Івано-Франківськ;
— №45/46 Лозова — Ужгород.

Пасажири також зможуть залишити заявку на евакуацію з проживанням самостійно через контактний центр «Укрзалізниці» — оператори проконсультують пасажирів щодо основних питань та внесуть дані пасажира до реєстраційної форми.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии