Викрито злочинців, які продавали персональні дані українців російським спецслужбам

Українська влада викрила групу зловмисників, які створили платформу для продажу персональних даних українців, включаючи паспортні дані, номери телефонів та автомобільні номери. Серед покупців були російські спецслужби, які шукали конфіденційну інформацію про військовослужбовців Збройних сил України.Зловмисники створили спеціалізовану платформу для продажу персональних даних українців, серед яких були паспортні дані, номери телефонів та автомобільні номери. Для доступу до відповідних електронних баз даних покупці повинні були купити підписку. Дилери пропонували придбати підписку за ціною до 200 доларів на місяць. Оплата надходила на криптогаманці, а для пошуку клієнтів зловмисники використовували Telegram-канали, інформує Експерт з посиланням на Telegram-канал СБУ.

Служба безпеки України (СБУ) встановила, що серед покупців інтернет-послуг були представники російських спецслужб, які шукали конфіденційну інформацію про військовослужбовців ЗСУ. Організатором схеми був підприємець з Черкас, який придбав серверне обладнання для збору та обробки персональних даних.

Двоє мешканців столиці допомагали організатору зі створенням та адмініструванням онлайн-сервісів. Під час обшуків за місцями проживання зловмисників співробітники СБУ виявили комп’ютерну техніку та інші речові докази злочину.

Викриття цієї злочинної діяльності підкреслює важливість захисту персональних даних та небезпеку кіберзлочинності. Українська влада вживає заходів для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Çorlu Havalandırma

Başta Çerkezköy, Çorlu Havalandırma ve Kapaklı olmak üzere tüm Trakya genelinde Havalandırma Sistemleri Kurulum Montaj ve İmalatı, Fan Sistemleri, iklimlendirme sistemleri, scrubber, davlumbaz sistemleri gibi işleri yapmaktayız.