Українські кримські татари відкрили ресторан «Крим» навпроти посольства РФ у Польщі

Ельміра та Ернест змушені були покинути рідний Крим у 2014 році з політичних мотивів. Ернеста як громадського активіста і журналіста почали переслідувати і розшукувати так звані правоохоронні органи окупованого півострова.Нині колишні кримчани живуть у Польщі й нещодавно відкрили ресторан кримськотатарської кухні прямо навпроти посольства росії в Варшаві. Своєю історією Ернест ексклюзивно поділився з Новини.LIVE, пише Експерт.

Ернесте, відкрити ресторан «Крим» під українським прапором навпроти російського посольства — це геніальна ідея. Як вам це вдалося?

«Щойно я дізнався, що це приміщення здається в оренду, одразу прийшла в голову ідея відкрити тут ресторан кримськотатарської кухні. І назва зразу спала на думку. Інших варіантів взагалі не розглядав. Нам з дружиною хотілося зробити якийсь внесок для перемоги над росією, хотілося створити таке місце, де б почувався, наче у вільному Криму, у себе вдома.

А тут ще й вдалося потролити росіян. Вулиця, на якій розташовано ресторан, має назву «Російської агресії». Щодня, коли вивішую прапори — український, кримськотатарський і польський — перед носом посольства російської федерації, я отримую неймовірну насолоду». 

Чи не було агресії чи погроз з боку росіян?

«Вони мовчать. Можливо, приходили, у мене були такі підозри. Якось зайшли відвідувачі, розмовляли польською, але я почув акцент і зрозумів, що люди з росії. Запитав, звідки приїхали, одна жінка відповіла, що з-за кордону. А коли зробили замовлення, вона сказала, що так, вона росіянка, але не підтримує путіна і їй дуже соромно за весь російський народ. Сильно вибачалася за все, що відбувається. Але коли отримуєш ніж у спину, вибачення нема».

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии