Виплати переселенцям: хто та скільки отримає у серпні

Переміщені особи й надалі отримуватимуть державні виплати. Якщо за березень та квітень 2022 року їх отримували всі зареєстровані ВПО, то з травня правила змінилися. Уряд обмежив категорію українців, які отримують грошову допомогу. Ці зміни продовжать діяти у серпні.У серпні виплати для переселенців продовжать платити, проте гроші отримають лише ті українці, які переїхали з окупованих територій чи місць, де йдуть бойові дії. Розмір допомоги становитиме 2-3 тис. грн, повідомляє Експерт

Згідно з постановою №457, до травня гроші могли отримати всі переселенці, а після травня лише вказані дві групи. У серпні гроші отримуватимуть:

– 2 тис. грн для осіб віком від 18 років;

– 3 тис. грн. для дітей та осіб з інвалідністю.

Переміщені особи й надалі отримуватимуть державні виплати. Якщо за березень та квітень 2022 року їх отримували всі зареєстровані ВПО, то з травня правила змінилися. Уряд обмежив категорію українців, які отримують грошову допомогу. Ці зміни продовжать діяти у серпні.

Раніше ПриватБанк у відповідь на скаргу клієнта про затримку виплат переселенцям озвучив механізм та термін нарахування допомоги. Так, Мінсоцполітики щомісяця переказує кошти до 3, 13 та 23 числа включно (залежно від строків подання заяви).

Сам банк зараховує гроші на картку, як тільки отримує їх. Проблеми можуть виникнути на кількох етапах: під час обробки заяв та формування реєстрів, або ж під час виплати коштів (у разі, якщо через дефіцит Мінсоцу немає ресурсу для цього).

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии