Паливна криза: як можна заощадити пальне

Названо шість способів заощадити паливо. У країні, де бензин абсурдно дорогий, а інфляція вища за ідеал, дуже важливо економити гроші скрізь, де це можливо. Одним із ефективних способів скорочення витрат є паливо для автомобіля – особливо якщо щодня доводиться їздити на далекі відстані. Про це інформує Експерт з посиланням на UAMOTORS.

Щоб дізнатися 6 ефективних способів економії палива, не завадить ознайомитися з порадами, наведеними нижче.

1. Не возити зайвий вантаж
Багато людей досі мають звичку залишати купу непотрібних предметів у багажнику автомобіля тривалий час. Вони не знають, що якщо машина надто важка, вона споживатиме більше енергії для роботи. Чим вона більша, тим важче її пересувати. Для кращої вистави, кожні 50 зайвих кілограмів відповідають збільшенню витрати палива приблизно на 1%.

2. Будьте обережнішими при перемиканні передач
Час перемикання передач також може значно вплинути на витрати палива. Посібник з експлуатації повинен мати цю інформацію, але також можна проаналізувати потрібний час за допомогою швидкості. З очевидних причин автомобіль, що рухається зі швидкістю 100 км/год, не повинен працювати, наприклад, на другій передачі.

3. Уникати різких прискорень та гальмування
Різке прискорення або гальмування автомобіля шкідливо з різних точок зору, включаючи витрати бензину. Цей захід вимагає багато від двигуна і, саме тому, збільшує витрату.

Багато водіїв роблять це, коли збираються стартувати на зелений сигнал світлофора або заводять машину вранці, боячись, що автомобіль буде холодним і не працюватиме ідеально. Але не варто турбуватися, тому що якщо модель оснащена системою впорскування (як більшість автомобілів), нагрівання відбувається автоматично.

4. Не варто забувати про тиск у колесах
Напевно багато хто знає про важливість правильного тиску в шинах. Цей захід важливий для збільшення терміну служби покришок та економії палива. Тому слід приділити кілька хвилин тому, щоб раз на тиждень зробити калібрування – ідеальний тиск можна дізнатися у посібнику з експлуатації. Коли колеса спущені, вони можуть збільшити витрати на 20%.

5. Хороші свічки запалювання
На витрати палива автомобіля великий вплив надають свічки запалення, які необхідно замінювати після досягнення рекомендованого пробігу (або під час планового технічного обслуговування). Їх необхідно замінювати елементами з такими ж технічними характеристиками, оскільки функція свічки полягає у виробленні енергії для здійснення займання суміші повітря та палива.
Тому, якщо свічки запалення несправні або сильно зношені, це горіння може стати нерегулярним, що поставить під загрозу продуктивність двигуна та збільшить витрати на пальне.

6. Закрити вікно при русі на високій швидкості
Якщо потрібно їхати швидше 80 км/год, добре закрити вікна в автомобілі. Таким чином, можна запобігти виникненню будь-яких подій, а також заощадити гроші. При русі на високій швидкості відкриті вікна збільшують опір повітря і, відповідно, витрати.

З урахуванням цих заходів у кожного водія є кілька ефективних способів скоротити витрати та заощадити паливо. Також це дозволить ефективніше використовувати ресурс двигуна транспортного засобу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии