Федоров розповів про свого AI-асистента

Михайло Федоров повідомив, що він спілкується з GPT як з асистентом. Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на конференції Forbes «Надлюди» розповів, як алгоритми змінять бюрократію, чому варто не боятися штучного інтелекту, а натомість шукати безпечні способи його використання, інформує Урядовий портал.

Міністр зазначив, що зараз команда Мінцифри досліджує досвід інших країн у використанні штучного інтелекту з точки зору формування політики. А також шукає можливі безпечні та ефективні способи використання ШІ в Дії. Зараз ці проекти на етапі дослідження, і вже шукають різні способи використання технологій штучного інтелекту. Зокрема, для опрацювання коментарів у соцмережах.

«Ми будуємо найзручнішу державу у світі з точки зору отримання державних послуг. Постійно покращуємо сервіси — і в цьому теж може допомогти штучний інтелект. Впевнений, що технології ШІ — це про можливості. Щоб бути конкурентними у світі, потрібно навчати дітей із садочка чи школи, як правильно використовувати штучний інтелект. Адже технології дають поштовх для розвитку нового ринку та нових професій. Можна ігнорувати штучний інтелект або боятися його, а можна в ньому розібратися і зрозуміти, як стати професійнішим та успішнішим», — зазначив Михайло Федоров.

Також під час виступу Міністр розповів, що в Україні вже є кейси активного використання штучного інтелекту під час повномасштабної війни. Так, за допомогою ШІ розпізнають обличчя російських військових злочинців, щоб у подальшому притягнути їх до відповідальності. Військові розшифровують супутникові знімки, знаходять конкретні види зброї та отримують високоякісні дані розвідки. Окрім цього, Михайло Федоров розповів, що сам активно використовує технології штучного інтелекту. Наприклад, дає запити на отримання інформації, потім структурує відповіді та передає команді.

«Спільно з профільним міністерством ми активно формуємо нову стратегію розвитку освіти. У цьому процесі я активно використовую чат GPT. Він може порівняти досвід інших країн, знайти цікаву інформацію, систематизувати її. Тобто я почав спілкуватися з ним як з асистентом, який може швидко знаходити, аналізувати та структурувати інформацію», – додав Михайло Федоров.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии