РФ почала переправляти нафту до Африки для зберігання

На тлі європейського ембарго Москва активно постачала «чорне золото» до Китаю та Індії. Але цих двох ринків не вистачає, щоб Росія могла розпродати всю нафту, що видобувається.

Російська нафта зберігатиметься у Гані, оскільки не знайшли покупців на свій енергоресурс. РФ із чорноморського порту в африканську країну вже було перенаправило майже 600 тисяч барелів нафти, повідомляє агентство Вloomberg, пише Експерт.

Зазначається, що танкер Thesпосеus з нафтою прибув до територіальних вод Гани минулої п’ятниці. Співрозмовники видання кажуть, що звідти її перекачають до резервуарів, які перебувають у місті Тема.

Вloomberg пише, що це вперше, коли російська нафта прибула до Західної Африки принаймні з жовтня 2018 року. При цьому Гана сама займається експортом нафти, тому їй ця партія навряд чи потрібна. Можливо, що тимчасове зберігання потрібне трейдерам для пошуку нових покупців для нафти з РФ.

Як зазначає агентство, на тлі європейського ембарго Москва активно постачала «чорне золото» до Китаю та Індії. Але цих двох ринків не вистачає, щоб Росія могла розпродати всю нафту, що видобувається.

Вгодночас, за інформацією Міжнародного енергетичного агентства, у січні 2023 року доходи РФ від нафти склали $13 млрд — це на 36% менше, ніж торік. При цьому сукупний обсяг нафтового експорту виріс майже на 300 000 барелів на добу, незважаючи на зниження поставок до Європи на 450 000 барелів на добу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии