В Україні не передбачено надсилання повістки військовозобов’язаному через будь-які мобільні застосунки чи електронну пошту. І наразі такої потреби немає.
Про це повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін. Ба більше, за його словами, для запровадження електронних повісток у мобільному застосунку Резерв+ відсутня нормативно-правова база.
Потреби немає, адже доступні інші інструменти та способи оповіщення військовозобов’язаних громадян.
За словами речника Міноборони, станом на зараз законом передбачено надсилання повісток рекомендованим листом з описом вкладення, і саме цим нині займаються ТЦК.
“Про електронні повістки поки що взагалі не йдеться”, – сказав Лазуткін.
Речник пояснив, що нині юридичних підстав для впровадження електронних повісток немає.
“Технічно розробники програми можуть зробити це в ті чи інші терміни. Але для цього має бути юридична основа. Це залежить вже не від нас, не від міністерства”, – уточнив Лазуткін.
Він також зазначив, що представники ТЦК перестануть роздавати повістки на вулицях, коли всі військовозобов’язані з’являться у ТЦК або зареєструються у застосунку Резерв+.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…