Як живуть українські біженці на виплати в Європі

Майже кожна країна у Європі виплачує українським переселенцям певні суми грошей, всюди вони різні, але й рівень життя у кожній країні різний. Тому часто цих виплат просто не вистачає на повноцінний рівень проживання.Наскільки комфортно українські біженці живуть на європейські виплати
Насправді суми, які виплачують європейські країни здаються великими, оскільки вони становлять приблизно від 500 євро до 1 тисячі євро та більше. В той час, коли переселенці в Україні отримують лише 2 тисячі гривень.
Але мало хто замислюється над тим, що в європейських країнах і рівень життя геть інший, тому цих виплат не вистачає для комфортного проживання, якщо, звісно, не працювати паралельно і не отримувати більше.
Також на біженців покладаються певні обов’язки за отримання цих виплат:

шукати роботу або ж в ідеалі працювати та звітувати кожного тижня у центр зайнятості
винаймати житло самостійно
відвідувати мовні курси, які є обов’язковою умовою для отримання виплат.

Велика Британія
У Британії на одну людину виплачують 368 фунтів. Здавалося б це непогано, але 150 фунтів щомісяця йде лише на транспорт. А за інші 150 фунтів можливо лише з’їсти один раз комплексний обід.
У цю суму не враховується житло, яке людина має самостійно оплачувати, якщо вона не живе у спонсора.
Данія
Данія виплачує 850 євро на одну людину – сума досить велика, але з них сплачується індивідуальний податок, який становить приблизно 42% від цієї суми. Виходить, що на руки українці отримують 490 євро, мінус приблизно 350 євро за житло. І залишається трохи більше, ніж 100 євро на саме проживання на цілий місяць.
Норвегія
У Норвегії переселенцям з України виплачують 540 євро на людину, але після початку мовних курсів – людина отримує 1 тисячу 400 євро на місяць. Та з цієї суми вже потрібно платити за оренду житла, яка може становити приблизно 1 тисячу євро.
 

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии