Забороняла розмовляти українською: викладач університету у Дніпрі потрапила в скандал

У Дніпровському державному медичному університеті (ДДМУ) під час практичного заняття викладач влаштувала булінг студентки та вимагала відповідати не українською, а російською мовою.
Про це написав підприємець Андрій Табінський у Facebook (https://www.facebook.com/and.tabinskyy/).

Як зазначає Табінський, цю історію він почув “з перших вуст”. Інцидент трапився 10 листопада на семінарі “Пропедевтика внутрішніх хвороб”, який вела Новоженіна Людмила Іванівна.

“Студентка третього курсу Магдаліна Пельчар почала відповідати українською мовою, викладачка сказала їй говорити російською“, – пише він.

Після відмови дівчини педагог заявила, що студентці потрібно йти “вчитися в Кембридж або Львів”, бо на своїх практичних заняттях вона хоче чути російську. Після цього викладачка “відмовилася приймати відповідь дівчини”.

“Понад 30 років незалежності, майже 10 років збройної агресії московії, понад півтора року повномасштабної війни з сотнями тисяч жертв серед українців… І сьогодні далі з’являються такі новонароджені, які в центрі України – нахабно, відкрито та в присутності інших студентів – забороняють говорити державною мовою”, – написав Табінський.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии