В Україні зафіксували п’ять хвиль захворюваності на COVID-19

Протягом трьох років з моменту початку поширення COVID-19 в Україні зафіксовано п’ять епідемічних хвиль зростання захворюваності на цей вірус, з максимальними підйомами в лютому та жовтні-листопаді кожного року. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України, зазначаючи, що протягом періоду з 3 березня 2020 року по 31 грудня 2022 року зареєстровано 5 361 770 підтверджених випадків COVID-19.
В офіційному заявленні міністерства вказано, що влітку 2022 року відбулося значуще зменшення кількості випадків захворювання на COVID-19, а наприкінці року показники стали на 35% меншими порівняно з 2021 роком. Також відзначено зниження смертності від цього вірусу у 2022 році, що було обумовлено карантинними обмеженнями та широкомасштабною вакцинацією населення проти COVID-19.
Міністерство підкреслило, що незважаючи на скасування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) статусу пандемії в травні, COVID-19 залишається постійною проблемою системи охорони здоров’я. Тому влада рекомендує безкоштовні щеплення, доступні у пунктах вакцинації та амбулаторіях через запис у сімейного лікаря. Використовуються вакцини “Janssen” (виробник “Johnson&Johnson”) та “Comirnaty” (виробник “Pfizer”). Також надається вакцина для дітей віком від 5 років (виробник “Pfizer” – вакцина “Comirnaty” для дітей).

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии