Фінляндія перестала пускати в країну людей на велосипедах з Росії

Фінські прикордонники на пунктах пропуску на південному сході країни перестали пускати в країну людей, які прибувають з Росії на велосипедах, повідомляє телерадіокомпанія Yle.
Юкка Луккарі, заступник командувача Прикордонної служби Південно-Східної Фінляндії розповів, що нелегальні іммігранти все частіше намагалися в’їхати до Фінляндії на велосипедах.

“За останній тиждень таких випадків було близько 30. Це явно зростаюче явище”, – сказав він.

За словами Луккарі, у минулому люди, які перетинали кордон на велосипедах, використовували їх для коротких місцевих поїздок.

“Тепер люди намагалися перетнути кордон без необхідних паперів, без працюючих велосипедних ліхтарів і шоломів”, – пояснив він.

Коли було помічено, що велосипедистів стає все більше, було вирішено боротися з цим явищем. З минулого четверга люди не можуть в’їжджати до Фінляндії з Росії на велосипедах через прикордонні переходи на південному сході країни.

“З точки зору Фінляндії, цілком виправдано зосередити контроль на автомобільному транспорті. Це допоможе краще контролювати трафік через кордон”, – каже Луккарі.

Раніше Фінляндія заборонила в’їзд російських легкових автомобілів. Близько 3 000 осіб щодня перетинають східний кордон в обох напрямках через пункти пропуску в Південно-Східній Фінляндії.

Цього року до кінця вересня до Фінляндії прибуло трохи менше ніж 3 200 прохачів притулку.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии