Чоловік знайшов величезного «короля грибів». ФОТО

Українець назвав вагу гриба, якого вдалося вполювати у волинських лісах.Мешканець Рівненської області Микола Потейчук знайшов у лісі величезного боровика. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Гриба, ймовірно, чоловік знайшов 11 листопада, адже вказав дату у підписі фото. Вага знахідки – 1 кг, 75 гр.
У коментарях підписники не приховували здивування. Деякі з них попросили назвати локації, де зустрічаються такі “гриби-гіганти”.
“Удачі вам. Вітаю з таким прекрасним урожаєм”, “Нічого собі гриб!”, “Король грибів”, “Ну де ви їх знаходите”, – висловилися вони.

Боровик в Україні
Боровик – рід грибів, які належать до царства грибів, сімейства болтових. Білий гриб вважається одним з найпоширеніших видів, його часто називають боровиком.
Такі гриби мають масивне тіло, що складається з дуже товстої ніжки та капелюшка. Округлий капелюшок боровика часто можна побачити у формі подушки. На дотик вона може бути абсолютно гладкою або бархатистою. Ніжка гриба має характерне потовщення внизу або посередині. Поверхня боровика волокниста або покрита сіточкою з лусочок, іноді рівна. М’якуш має білий або лимонний колір. На зрізі часто стає синьою, дуже рідко червоною або залишається білою.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии